Montaż Ebro

Oferujemy usługę montażu każdych drzwi zakupionych w naszym sklepie. Wieloletnie doświadczenie, liczne autoryzacje producentów oraz firmy EBRO gwarantują usługę na najwyższym poziomie. Co więcej, zakup drzwi z usługą montażową oprócz niższej ceny (8% VAT zamiast 23%), która często pokrywa wartość montażu, to także dłuższy okres gwarancyjny zapewniany przez producenta. Znika ponadto problem ewentualnych możliwych usterek lub nieporozumień spowodowanych montażem drzwi przez inne ekipy.

Połączenie zakupu drzwi z montażem to rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz się o nic dodatkowo martwić. Ty wybierasz drzwi – reszta zadań spocznie na naszym zespole, łącznie ze stałym nadzorowaniem przygotowania otworów pod drzwi w trakcie prac wykończeniowych. Ponieważ sam proces montażu drzwi następuje po zakończeniu prac wykończeniowych (podłogi, ściany), ważne jest ich właściwe przygotowanie w celu osiągnięcia zakładanych walorów estetyczno-użytkowych.

Nasze grupy montażowe działają na terenie Krakowa, Katowic i Warszawy oraz na życzenie klientów – na terenie całej Polski.

Sprawdzony montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Prawidłowy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych jest równie ważny, jak ich parametry techniczne. Źle osadzone drzwi grożą powstawaniem mostków termicznych i stratami ciepła. Stawiają opór przy zamykaniu, zatrzaskują się lub otwierają w niewłaściwych momentach. Dlatego nie ryzykuj i zleć wykonawstwo profesjonalnej ekipie montażowej.

Koszt usługi montażowej zależy od typu drzwi, układu ścian oraz innych parametrów technicznych.

eclisse acoustic 2

System przesuwny Minima do drzwi szklanych 2 m czarny mat 12 mm 2

eclisse kasety syntesis line pojedyncza 4

0120 lat doświadczenia

Długoletnie doświadczenie czyni z nas pewnych partnerów do współpracy przy różnego rodzaju projektach.

02Wysokiej jakości materiały montażowe

Oferujemy nie tylko fachowe usługi, ale również materiały najwyższej jakości, które bez problemu mogą służyć długie lata.

03Profesjonalny sprzęt do obróbki drewna

Materiały wysokiej jakości wymagają różnie profesjonalnej obróbki. Dlatego korzystamy tylko z certyfikowanego sprzętu.

Referencje Ebro

Nasze kwalifikacje potwierdzają certyfikaty wystawione przez renomowane organizacje nadzorcze. Przyczyniamy się do stworzenia niepowtarzalnego wnętra nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i firm prowadzących biura, gdzie konieczne jest wykończenie materiałami najwyższej jakości.

drzwi wewnętrzne pol skone
drewniane drzwi wewnętrzne
system do drzwi przesuwnych

Producenci drzwi i podłóg